O nas

Dzięki zoptymalizowaniu własnych kosztów, zastosowaniu sprawdzonych programów komputerowych, oraz pracy ludzi z wieloletnim doświadczeniem możemy zaoferować Państwu jedną z najlepszych ofert usług rachunkowych w Warszawie oraz Lublinie, przy równoczesnym wysokim ich poziomie.

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku nieprzerwanie od 2006 r.
Świadczymy usługi na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów.

Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie rozliczeń podatkowych pozwoliło na wypracowanie skutecznych metod "poruszania się" w ciągle zmieniających się przepisach prawa podatkowego. Stanowi to gwarancję rzetelnego i fachowego wykonywania powierzonych nam zadań.

Powierzając nam prowadzenie księgowości spotkacie się Państwo z w pełni profesjonalnym podejściem ze strony pracowników naszego biura rachunkowego.

Od początku naszą misją była kompleksowa obsługa mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Dlatego pełen zakres usług związany z prowadzeniem ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych oraz sprawami pracowniczymi ulega nieustannemu polepszaniu.

 
Aktualnie klientami Biura Rachunkowego ATN INVEST S.C. jest wiele małych i średnich firm, spółek, fundacji, a także jedna z Ambasad.

Warszawa

Biuro Rachunkowe ATN INVEST S.C.
ul. Nowogrodzka 31/325 (3 piętro)
00-511 Warszawa

tel. +48 22 624 35 62
tel. +48 517 821 047
e-mail: biuro@biurorachunkowe-sc.pl

Lublin

Oddział w Lublinie ATN INVEST S.C.
ul. Inżynierska 3, lok. 210 (2 piętro)
20-484 Lublin

tel. +48 517 821 147
e-mail: biuro@pit4.pl

Zapraszamy

Od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17